Hotel     Ubytování     Mapa

Hotel nabízí ubytování se snídaní, polopenzí i plnou penzí. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu a obědy jsou servírované (výběr z 5 jídel). Stravování probíhá ve stylovém prostředí hotelové restaurace Primavera.

Stravovat se můžete také individuálně výběrem z bohatého jídelního lístku, který nabízí speciality převážně italské a středomořské kuchyně.

Dále nabízí možnost pořádání seminářů v salonku Captain’s James Cook s kapacitou 50 míst, konferenčním vybavením, knihovnou a televizí.

Hotel nabízí komplexní lázeňské služby s lékařskou vstupní a závěrečnou prohlídkou a také bohaté wellness služby. Garantem vysoké kvality poskytované lázeňské léčby a služeb je obdržení českého certifikátu MEDISPA. Hostům je k dispozici profesionální tým lékařů a zdravotnického personálu. V moderně vybaveném léčebném oddělení je možné absolvovat komplexní lázeňskou léčbu s lékařskou vstupní a závěrečnou prohlídkou, lékařskou konzultací během pobytu a vystavením závěrečné lékařské zprávy.

Prioritou jsou léčebné procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele z Lesního pramene, pitná kúra, suché plynové koupele CO2, plynové injekce a slatinné zábaly. Lesní pramen se nachází přímo v hotelu, pitná kúra je možná v hotelové hale.

Specializace léčby: Onemocnění dýchacích cest, revitalizace.

24-hodinová lékařská pohotovost a 24-hodinová služba zdravotní sestry.