Hotel     Ubytování     Mapa

Restaurace

Restaurace v hotelu Agricola Wellness & Sport Centre v Mariánských Lázních nabízí stravovací služby hotelovým hostům skupinám i nebydlícím hostům.

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Polopenze a plné penze podáváme výběrem z menu s možností konzumace a´ la carte. Menu jsou rozmanitá a zahrnují také výběr vegetariánských pokrmů. Restaurace hotelu Agricola Wellness & Sport Centre zajišťuje speciality české i mezinárodní kuchyně s bohatým výběrem moravských vín i vín mezinárodních značek.

Hosté v hotelu Agricola Wellness & Sport Centre mají možnost využít příjemné prostředí venkovní vinárny s útulným posezením na otevřené terase. Tradiční vinárna s terasou nabízí příjemné prostředí k posezení a relaxaci. Nezapomenutelné zážitky při venkovním grilování umocňují příjemnou pohodu letních večerů.

  • Veřejné letní akce v Hotelu Agricola Wellness & Sport Resort v Mariánských Lázních
  • Tradiční veřejné letní grilování v hotelu Agricola Wellness & Sport Resort v Mariánských Lázních je pravidelně pořádáno každý čtvrtek.
  • Každých 14 dní organizujeme taneční večery.

 

Spa & Wellness

Spa služby v hotelu Agricola Wellness & Sport Centre

Nejmoderněji vybavené Baleno centrum ve wellness hotelu Agricola Wellness & Sport Centre v Mariánských Lázních poskytuje služby nejvyšší úrovně a kvality. Profesionální personál podává veškerou lázeňskou léčbu jako je například elektroléčba, ultrazvuk, magnetotherapie, biolampa, diadynamik, individuální inhalace, solux, diatermie, léčba kyslíkem a plynové injekce.

Hosté mohou využít širokou nabídku dalších lázeňských procedur, jako jsou slatinné zábaly, parafínové zábaly, vodoléčba, podvodní masáže, skotské střiky, galvanická vana, perličkové, mléčné, vířivé a uhličité koupele.

Pro wellness a rekondiční pobyty v Mariánských dále nabízíme klasické i reflexní masáže, speciální léčebný tělocvik, individuální i skupinové cvičení v bazénu zaměřené na individuální potřeby jednotlivých klientů a to vše pod profesionálním lékařským dohledem.

Sport & Relax

Sport a Relaxace v Mariánských Lázních

Hotel Agricola Wellness & Spa Resort nabízí následující sportovní a odpočinkové aktivity přímo v našem rozsáhlém resortu.

Vnitřní vyhřívaný bazén se sníženým obsahem chloru, saunu, stolní tenis, šipky, biliard, venkovní tenisový kurt, minigolf, petangue, volejbalové a fotbalové hřiště, basketbalový koš, venkovní šachy, cvičný green, dětské pískoviště a houpačky pro děti, trampolína.

Klidnou atmosféru k relaxaci podporuje stylově zařízená zimní zahrada s plazmovou televizí a možnosti využití karetních a šachových stolků.

Hosté hotelu Agricola Wellness & Sport Centre mají možnost využít jízdárny nebo služeb široké nabídky golfových hřišť v blízkém okolí.

Svůj pobyt si mohou hosté zpříjemnit také výběrem z kulturních, společenských programů a široké nabídky poznávacích zájezdů do okolí.

V zimním období je v Mariánských Lázních moderní lyžařský areál se sjezdovou tratí při lanové dráze s osvětleným a ozvučeným slalomovým svahem.

Hotel Agricola Wellness & Sport Resort se nachází v těsné blízkosti zimního stadionu, kde je celoročně položena umělá ledová plocha, 3 min. chůze od městského plaveckého stadionu a 2 min. od známé posilovny „Sandow“, kterou využívají ke svým tréninkům kulturisti stejně jako přední vrcholoví sportovci.