Hotel     Služby     Mapa

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort poskytuje luxusní ubytování v Mariánských Lázních. Celkem nabízí ubytování v 88 komfortních pokojích, z toho 23 apartmá a 2 mezonetová prezidentská apartmá Royal a Esplanade. Všechny pokoje jsou klimatizované s možností individuálního nastavení teploty. Dále jsou vybaveny telefonem s hlasovou schránkou, wi-fi, minibarem, trezorem a LCD SAT televizí s 80 programy. Prostorné mramorové koupelny mají hydro – masážní vany, sprchové kouty, vysoušeč vlasů a beauty zrcadlo.

Hotel Esplanade nabízí také novomanželská apartmá. Tyto luxusní apartmá přímo vybízí k prožití romantických chvil na vašich líbánkách nebo svatebních cestách. Pro tyto účely nabízí květinová aranžmá z čerstvých květin nebo dekorace okvětními lístky růží.

Kapacita pokojů:

Celkový počet pokojů                                   88

Celkový počet lůžek                                   179

Počet jednolůžkových pokojů                       1

Počet dvoulůžkových pokojů                       62

Počet apartmá                                               23

Počet mezonetových apartmá                      2

Dvoulůžkové pokoje nabízejí příjemné a luxusní prostředí s možností king size bed (dvoulůžko) nebo twin bed (oddělené postele). Možnost přistýlky na vyžádání. Průměrná velikost pokoje 35m2.

Junior apartmá je útulné a stylově zařízené apartmá s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky mají k dispozici obývací pokoj a samostatnou ložnici. Možnost přistýlky na vyžádání. Průměrná velikost pokoje 60m2.

Rodinné apartmá 1+2 a 2+2: V elegantně zařízených apartmá s postelemi „king size“ nebo oddělenými lůžky máte možnost využít dvě ložnice, každou s vlastní koupelnou a jeden nebo dva obývací pokoje. Možnost přistýlky na vyžádání. Průměrná velikost apartmá 75m2.

Prostoráé mezonetová prezidentská apartmá jsou skutečně jedinečná. Poskytují nejvyšší úroveň služeb a jsou doporučovány pro rodinné rekreace s výhodou možnosti využití jednotlivých koupelen a ložnic pro 6-8 hostů. Luxusně zařízená mezonetová apartmá nabízejí útulnou atmosféru v kombinaci s luxusním vybavením. Mají 2 oddělené obývací pokoje 3-4 ložnice s postelemi „king size“ nebo oddělenými lůžky, každá s vlastní koupelnou. Možnost přistýlky na vyžádání. Průměrná velikost apartmá 210m2.

Apartmá „Esplanade nabízí luxusní ubytování v 2+3 pokojích pro 6 osob.

Apartmá „Royal“ nabízí luxusní ubytování v 2+4 pokojích pro 8 osob