Tato webová stránka je v testovacím režimu. Nelze objednávat žádné služby.

Hotel

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort

Karlovarská 434/15, 35301 Mariánské Lázně

Popis ubytování

Luxusní wellness hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních je umístěný v klidném prostředí s překrásným výhledem na město, nedaleko golfového hřiště “Royal Golf Club Mariánské Lázně”. Mariánské Lázně jsou světoznámým lázeňským centrem uprostřed Evropy, 12 km od hranic s Německou spolkovou republikou. Svými více než 40ti minerálními prameny, krásnou secesní architekturou a obdivuhodnou přírodní scenérii láká návštěvníky z celého světa už po dvě století.

Mezi návštěvníky patřili významné osobnosti jako Goethe, Straus, Kafka, Kipling, Nobel a mnoho dalších. Sám anglický král Eduard VII. tu pobýval devětkrát. Mariánské Lázně dneška jsou město pulzující jak aktivním, kulturním tak i sportovním životem.

 

CO SE LÉČÍ V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH?

Tradiční je léčba vybraných nemocí ledvin a močových cest, nemocí pohybového ústrojí, dýchacích cest, léčba otylosti. Velmi vhodné jsou rekondiční pobyty. Lázeňskou léčbu tvoří koupele v minerálních vodách, programové pití léčivých vod, masáže, inhalace, slatinné zábaly, plynové injekce, tělesná cvičení. Neméně významné jsou terénní vycházky do členitého lesnatého okolí a čistý tonizující vzduch, obohacený kyslíkem a silicemi smrkových lesů.

Vlastnosti

Přijímáme karty Bazén Wifi připojení Parkoviště Bar Zvířátka povolena Bezbariérový pohyb

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb. Více informací zde.